Ženskost
Share on facebook
Share on twitter
Share on google

Milé ženy,

dnes na téma ženskost a jak ji vnímám. Jistě, jako vše i tohle téma ve mne procházelo nějakým vývojem. Ale základní linie zůstává. Ženy obdivuji, ctím a miluji jako bohyně. Ve všech podobách vnitřních, i vnějších (ano, myslím fyzické tělo). Otázkou (skoro) každé ženy je, jak to má ona SAMA k SOBĚ.

Nedávno jsem na http://www.doteksrdce.cz.uvirt97.active24.cz/ uvedl lexikon pro muže i ženy. Ptal jsem se vždy jedné osoby, co ji na druhém pohlaví obecně chybí, přebývá. Nehledal jsem, co je špatně. Naopak šlo o „probuzení, uvědomění“. A v jedné reakci od velmi vědomého muže se objevilo (mimo jiné) doslova:

Chybí – pudovost, živočišnost, oheň života. Potkat prý dnes takovou je jako vidět jednorožce.  🙂 🙂 🙂

Témat, kde každý z nás může růst je samozřejmě mnoho. Dnes tomuto tématu, konkrétně živočišnosti v ženě po-věnuji více prostoru. Ano, každá ženská bytost bude mít v jistý okamžik (už kvůli cykličnosti) v sobě mnoho podob. Muži často tohle nechápou, vnímají více lineárně. A zase, i chlap může být – řekněme vrstevnatý. Ale zpět k ženám…

Je to i na situaci, nebo koho má žena kolem sebe, v jaké se nachází civilizaci aj. Faktorů, proč se projevujeme zrovna tak, jak se projevujeme je mnoho. Nechat projevit svoji pudovost, ženskost, intimitu třeba v Afghánistánu nebo Saudské Arábii může stát ženu více než “ jen věneček“. S úsměvem jsem si vybavil scény z filmu Sex ve městě a Samanthu… 🙂

Ve svých článcích, ebooku i jinde zmiňuji, jak v dnešní civilizaci se ženy rozvíjí rychleji, než muži. Navštěvují mnoho kurzů, seminářů nebo čistě ženských kruhů… Od háčkování (i muži mohou, viděl jsem zedníka uplést svetr a jaký!) po cvičení s pánví (nemyslím na palačinky). Při a po mnoha seminářích jsem viděl, jak se ženy probouzejí. Napojí se na svoji VNITŘNÍ ŽENU a… A je to jízda, krása a síla tahle esence! V Lažánkách, u Johna Hawkena, Manguriho, Denisy a Richarda, Komedů a dalších. Tam všude se „probudily“ tisíce, ale spíše už deseti tisíce žen.

Mnohé z nich zůstali ŽENAMI a vydali se na svou cestu. Některé si myslí, že jsou ženami více než druhé. Jiné si myslí, že žena je více než muž. Jiné si myslí a praktikují… Nevím. Je to jedno! Vím milé ženy, jak Vás ještě pořád vnímají muži obecně. Pod pojmem MILUJI Tě myslí (bohužel to ani neví..!) chci Tě. Většinou jen fyzicky. Nebo jen duševně? Nebo jen chtějí VLASTNIT? Či kvůli statkům… Když se pak projevíte ve svém ohni, bojí se. Stahují se, otáčí se, utíkají nebo bojují. Kolikrát začnete bojovat také. Ale boj je mužská přirozenost. Ne-ženská! Vy jen BUĎTE ŽENOU. Ať v jemnosti, nebo ohni.

Muži potřebují mužské vzory a upřímně, mnoho jich tu zatím není. Ale potřebují taky ženy. ŽENY. Ne další kopie žen nebo kopie mužů. Chápu, že na sobě pracujete. Jako chlap přesně vnímám, kdy se žena nebojí být ženou a výborně to popisuje tento článek www.zena.cz/vztahy/gynekologicke-problemy-naucte-se-pracovat-s-panvi/.

Být krásná, jemná, citlivá s příchutí hloubky, nebo chilli. 🙂 Divoká, akční, co vše zvládne a jde jí samo, jen občas musí vysadit. Nebo cokoliv mezi tím.

Možná je celý tento článek apel na muže. Ale myslím si, že muže k růstu a práci na sobě „přinutíte“ jen Vy. Vy, jež si DOVOLÍTE být ŽENOU. To, že jimi budete, povede muže k MUŽNOSTI. A tím bude přicházet pevnější vztahové pouto mezi dvěma úžasnými světy. Nutno začít každý sám u SEBE!

S láskou a úctou.

Honza 🙂

 

 

Odebírejte můj newsletter

Zadejte email a buďte upozorněni pokaždé, když vyjde nový článek!

Sdílejte

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Odcházíte? Je tu eBook
ZDARMA JAKO DÁREK

Co potřebuješ, abys byl pro ženy žádaným milencem a partnerem…

  • Co bys říkal tomu, kdybys už navždy neměl obavy z žen, ale naopak jsi jim rozuměl a už navždy uměl ženy milovat…
  • Jak by se ti líbilo být středem pozornosti žen s vědomím, že pro každou můžeš být skvělým milencem a partnerem…
  • Umět si ženu nejen získat, ale i udržet a naplnit tak poslání skvělého muže…
  • Naučit se, jak na ženské tělo hrát jako na dokonalý hudební nástroj…
  • Díky svoji vášni, energii, jistotě, sebevědomí, přirozenosti a opravdovosti…

Zaregistrujte se k odběru a Ebook je Váš!