Sexualita-21.-století
Share on facebook
Share on twitter
Share on google

Milý návštěvníku,

proč jsem se rozhodl napsat o sexualitě? A ještě k tomu v 21. století… Zdá se mi, že sice erotiky a sexu je kolem plno. Přitom je ale obrovským tabu a ještě v lidech způsobuje plno obav, strachů a především nejasností. Kolik vztahů by se udrželo, kdyby si lidé o intimitě citlivě a otevřeně pohovořili? Zjišťuji, že je třeba v této oblasti dělat osvětu. Rozhodl jsem se pomáhat lidem na úrovni individuálních sezení i formou přednášek.

Sex byl vždy mou vášní. Jen mně připadalo, že je to  přirozeně stejné i mezi ostatními lidmi. Jen se nestydím o tom upřímně mluvit. Víte co, pokud se neptáte a nesrovnáte (nemyslím délku sexuálního styku nebo ztopořeného pyje – kyje) :-), tak nevíte. A tím, jak jsem se díky masérské činnosti setkával s lidmi, ptal jsem se a tím se i dozvídal.

Tak předně, začnu tím, že jiný je sex u muže a ženy. Tady bych mohl skončit! Co? Jak skončit, proč o tom chce psát a přitom ani nezačal? Nebojte, jedu dál…

Jde jen o to, že v případě intimního setkání bytostí opačného pohlaví, málo k tomuto faktu tak přistupujeme… Jistě, zamilovanost, vášeň, touha trávit chvíle s blízkým nás vede. Není třeba z toho dělat nějakou vědu nebo konat naučeně, dogmaticky. Sex by měl být především přirozenou a kreativní aktivitou. A jaké je tedy to tajemství přístupu k druhému pohlaví?

Zásadní je, přistupovat k opačnému pohlaví opačně, než k sobě. 🙂 Nechci paušalizovat, ale zejména muži tady dělají velkou chybu. Sice to zjednoduším, ale v tomto případě to lze. Muži by měli pochopit, že celé tělo ženy je jedna velká erotogenní zóna. Takže vískání ve vlasech, hlazení kdekoliv, mačkání půlek zadečku nebo polibky třeba na pupík, je pro ženu někdy i více než samotné intimní spojení.

Naopak ženy jako by někdy z hrátek s mužskou pýchou měly obavy. Ne že by se chlapům laskání kdekoliv nelíbilo. Naopak… Ale kdykoliv v průběhu milostných hrátek „útočte“ na mužskou TOP zbraň. Samo, tak jako chcete i Vy přístup vnímavý, tak i tady je potřeba se naladit. Ale tohle je většině žen přirozeně dáno víc než mužům…

Není účelem tohoto článku mentorovat a radit. Ale přece, pokud to i pár jedincům může pomoci, mám ještě něco. Opět apel na muže. Ženy dost přesně rozpoznají, jestli je v aktu „jen“ chtíč, nebo i city. Mají to prostě takto nastavené. Užijí si klidně i „normální sex“. Ale pak jim do toho netahejte “ kecy“ jako „Miluji Tě“. Tím je matete a zraňujete je. Můžete tím slovem také mínit Váš pocit, ale nevytvářet „jako vztah“. Na rovinu a upřímně té ženě sdělte Váš záměr. Ať tak či onak, „buďte“ u té ženy naprosto přítomní, vědomí… Díky tomu prožije žena Vaši fyzickou i vnitřní přítomnost na úplně jiné úrovni. A díky tomuto vzájemnému silnému propojení si utužíte vztah, ať je jakýkoliv.

Něco pro ženy? Jasně. Z různých důvodů (to je na celý článek) jste často zraněné bytosti. Nemluvím o fyzickém násilí, to je kapitola sama o sobě a není mojí parketou. Ale citově a emočně jsou ve Vás (zejména oblasti pánve, klínu, uvnitř Vaší ženy) zranění. Přesto, pokud máte jakýkoliv vztah a chcete v něm sex… Říkejte si o něj, komunikujte s mužem. Ano, on má být co nejvíce naladěn na Vás. Ale prostě jsme tak jiní (to nás přece vzájemně přitahuje!). Vy jako krásné sexuální bytosti nejen můžete, Vy si o to musíte říkat. Když vše bude vzájemně citlivé, těžíte z toho oba.

Vím, jak v této dynamické době plné techniky a technologií je těžké najít čas na fyzický kontakt. Pouhým dotekem, objetím se ale „zlidšťujeme“ a přibližujeme sobě… Hledejme co nejvíce času pro přiblížení se, pro lásku a milování se. Láska, vášeň a přirozenost nás nevrací do jeskyně. Činí nás tím, čím jsme: krásnými, sdílejícími a radostnými bytostmi.

Váš Honza

Odebírejte můj newsletter

Zadejte email a buďte upozorněni pokaždé, když vyjde nový článek!

Sdílejte

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Odcházíte? Je tu eBook
ZDARMA JAKO DÁREK

Co potřebuješ, abys byl pro ženy žádaným milencem a partnerem…

  • Co bys říkal tomu, kdybys už navždy neměl obavy z žen, ale naopak jsi jim rozuměl a už navždy uměl ženy milovat…
  • Jak by se ti líbilo být středem pozornosti žen s vědomím, že pro každou můžeš být skvělým milencem a partnerem…
  • Umět si ženu nejen získat, ale i udržet a naplnit tak poslání skvělého muže…
  • Naučit se, jak na ženské tělo hrát jako na dokonalý hudební nástroj…
  • Díky svoji vášni, energii, jistotě, sebevědomí, přirozenosti a opravdovosti…

Zaregistrujte se k odběru a Ebook je Váš!