proč-ženy-906x759
Share on facebook
Share on twitter
Share on google

Dobrý den všem,

moje paměť nesahá tak daleko… Proto nevím, kdy nespokojenost žen vznikla. 🙂 Ale myslím, že žádná věčná NESPOKOJENOST u žen (stejně jako NEKLID u mužů) v dávné době neexistovala. Ano, tento článek je spjatý s tímto http://www.doteksrdce.cz.uvirt97.active24.cz/proc-jsou-muzi-stale-neklidni/

Tedy, jinými slovy pojednává o fyzickém milování, o fyzické lásce. A jestliže článek z odkazu je o mužském neklidu, tento bude o ženské nespokojenosti. Základ je ale naprosto totožný. Nespokojenost žen pramenící z nedostatku milování, což není o sexu. Je to sice fyzický úkon, ale vycházející z NITRA každé lidské bytosti.

Byly doby, kdy jsem byl ve většině případů na straně žen. Vnímal jsem nějak historický vývoj a situaci žen. Jejich snahu o emancipaci, aby měli stejné možnosti. Dál pak jejich osobní rozvoj, ve kterém jsou dnes zatím stále ještě ve větší míře dál než muži. Prostě – ženám jsem rozuměl víc, než chlapům. A byl jakoby více na „jejich“ straně. To jsem ovšem nevěděl ještě nic o mužském a ženském principu.

Dívám se na svět a vnímám jen POZITIVNĚ. Nehledám, co a kdo je špatně, prostě to neumím. Stejně i v té dávné historii, kdy evoluce nebo stvořitel geniálně stvořili muže a ženu. Dnes jsem ale schopen vidět a interpretovat obojí principy přesně. ROVNOVÁHA a PŘITAŽLIVOST je způsobená póly, náboji +/- (označujme polarita). Něco jiného jsou pak PRINCIPY. Zopakuji: není to z ničí hlavy, ale z přirozenosti – přírody a vesmíru.  http://www.doteksrdce.cz.uvirt97.active24.cz/co-je-to-muzsky-a-zensky-princip/

Stále fandím růstu a rozvoji, koneckonců jsou také přirozeností. Jde mě ale o zachování HARMONIE. A tady už to tak jasné mezi ženami a muži není. Připomíná to spíše usilování, dokazování a boj. Proč to tak vnímám?

Snad se shodneme všichni, že žijeme v mužském světě. Plynutí, jemnost, mateřství, city a vztahy, jak jsou hodnoceny.?! Zato výkony, plnění cílů, analytičnost, řešení problémů se platí jinak – podstatně lépe . Souvisí to s tím, že mužského principu si zatím ceníme více. Muži i ženy.

Prošel jsem dost kurzů a seminářů osobního rozvoje. Potkal mnoho žen, jež se rozvinuly do ženskosti – do ženského principu. Jenže „tváří v tvář realitě“ jejich ženskost většinou ztroskotává. Způsobené je to NE – ÚCTOU k ženskému principu. Opakuji, nehledám tady viníky, ani co je správně. Jen mi to nedává SMYSL.

Ženy dnes většinou umí přeskočit z výkonu do jemnosti a naopak, jako by se nechumelilo. U mužů zatím plynutí, lehkost, lásku, vztahy, neničení aby pohledal. Přitom snad jsem nepotkal ženu, která by si myslela, že je to SLABOST. Naopak. Je to celé o Ne-POCHOPENÍ a Ne-CTĚNÍ ženského principu a Ne-ROVNOVÁZE na INDIVIDUÁLNÍ úrovni.

APELUJI tímto především na ženy. Chlapi obecně neví, co znamená zpomalit, zjemnit, sdílet nebo cykličnost ať ženy, nebo přírody http://www.doteksrdce.cz.uvirt97.active24.cz/menstruace-pohledem-muze/. Já sám se stále v intimní sféře i životě učím. Snažím se vnímat, co je ženskými principy a k čemu nám mužům jsou. A k tomu učení světe div se my muži potřebujeme Vás ŽENY. 🙂 Mužský princip to sám nezvládne! A jak BÝT ženou?

ŽENAMI už JSTE – jen to vědomě, intuitivně, dle Vašeho pocitu prohlubovat. Muž se mužem musí stát, dozrát. Vy ženy jste ženami od narození, to nemusíte DOKAZOVAT. Vnímejte se jako úžasné bytosti už teď. Nepotřebujete více znalostí, více make-upu, větší ňadra, více dokonalosti. Ne to, co předávají rodiče, škola, společnost, korporace, přátelé… DOVOLTE si to, co JSTE zevnitř SEBE SAMÉ.

Milování pro ženu znamená „ztratit hlavu“. BÝT ve svém těle – ne MYSLI. Pak jste SPOKOJENÉ. Jak na to? Tanec nebo dotek jsou dle mého důležitou,  pro ŽENY zásadní formou ŽENSKÉHO projevu. Tedy právě myslím je doba, kdy vy ženy můžete být ženami, aby se muži mohli opět stávat muži. Vnímám potřebu, NUTNOST Vašeho zpomalení, zjemnění, něhy, „vtahování“ mužů do LÁSKY.  Jaksi totiž v TRVALÉM výkonu, boji, cílení nevidím SMYSL. To je cesta k vyčerpání, zničení, smrti…

Zato ty NEJ-silnější, NEJ-hlubší, NEJ-krásnější věci, okamžiky v životě jsou většinou jednoduché. A MILOVÁNÍ vycházející z otevřeného srdce, z LÁSKY je přesně TÍM… Jestli se CHCETE milovat, nebo mít „jen“ sex, nebo i vůbec nic je na Vás. CESTA lásky vede skrze bezpodmínečnost, „držení“ se vzorců a PROŽÍVÁNÍM.

Rád Vás povedu svým otevřeným srdcem v doteku, nebo i tancem těla. 🙂

Honza.

Odebírejte můj newsletter

Zadejte email a buďte upozorněni pokaždé, když vyjde nový článek!

Sdílejte

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Odcházíte? Je tu eBook
ZDARMA JAKO DÁREK

Co potřebuješ, abys byl pro ženy žádaným milencem a partnerem…

  • Co bys říkal tomu, kdybys už navždy neměl obavy z žen, ale naopak jsi jim rozuměl a už navždy uměl ženy milovat…
  • Jak by se ti líbilo být středem pozornosti žen s vědomím, že pro každou můžeš být skvělým milencem a partnerem…
  • Umět si ženu nejen získat, ale i udržet a naplnit tak poslání skvělého muže…
  • Naučit se, jak na ženské tělo hrát jako na dokonalý hudební nástroj…
  • Díky svoji vášni, energii, jistotě, sebevědomí, přirozenosti a opravdovosti…

Zaregistrujte se k odběru a Ebook je Váš!