proč-muži-906x759
Share on facebook
Share on twitter
Share on google

   Dobrý den všem,

doufám, že tímto článkem si neodradím „poslední“ příznivce mužského rodu. 🙂 Přitom právě chlapům může pomoci. Jako průvodce dotekem, intimitou a vztahy s tímto tématem mám podstatné zkušenosti.

A o čem tedy dnešní příspěvek je? Ano, je o fyzickém milování, o fyzické lásce. A jak s tím souvisí mužský neklid? Čtěte dále.

Během svého života i masérské praxe jsem potkal mnoho žen. Často jsem od nich slyšel (i od manželky..!), že můžu být pro muže inspirativní. Sám jsem si často kladl otázku, jestli přirozeně můžu pomoci více mužům, nebo ženám.

JSEM ale vztahový člověk. Nedává mě smysl bytí a žití muže bez ženy a naopak. A dávno už taky vím, že ač chlap, mám v SOBĚ hodně i z ženského principu… http://www.doteksrdce.cz.uvirt97.active24.cz/co-je-to-muzsky-a-zensky-princip/

Díky pochopení a žití těchto principů je pro mne sblížení s JAKOUKOLIV ženou (ale i mužem) snadné a přirozené jako dýchání. Ano, svou roli hraje také otevřenost, bezpodmínečná láska, vědomí, přítomnost, opravdovost http://www.doteksrdce.cz.uvirt97.active24.cz/opravdovost/

Potvrdila mi to na jednom semináři velmi vědomá ženská bytost. Poté, co se v mém objetí „jen tak“ ve stoje dochvěla, hlásí: „WAU“, to bylo něco.! Zeptal jsem se Co TO BYLO? Reagovala – LÁSKA. 🙂 S tím můžeš mít každou ženu! Doufám, že chápete, že nepotřebuji každou ženu.! Co bych s nimi dělal? 🙂 Ale to slovo mít je důležité. Neznamená totiž vlastnit. Znamená to jediné – MILOVAT ji tak, jak JE. Je to OKAMŽITÝ STAV.

A to není o té druhé bytosti. To už je o NÁS samých. Prostě o tom, jací jsme. Být SÁM SEBOU je mít víru a sebe-vědomíSÁM SEBE. MILOVÁNÍ vychází z nitra (duše), ale děje se na fyzické úrovni. Není o technice, metodě, filozofii. Nejde tu o kulturu, náboženství, inteligenci, barvu pleti… Je to vlastně JEDNODUCHÉ. Vycházejí z otevřeného srdce – tedy LÁSKY.

My muži neustále vymýšlíme a děláme vše pro to, aby jsme se ženám vzdálili. Místo toho, aby jsme se jim dostatečně věnovali a milovali je. Prioritou je velmi často práce, kamarádi, hospody, přemýšlení, hřiště, politika… Mám ještě další příklady o tom, co může být milováním.

Na svůj věk 25 let velmi vědomá žena, čerstvě zamilovaná do svého přítele. Při relaxačním doteku vypustila: „Miluji Tě“… Zašeptání, sotva slyšitelné. Krása. A nebylo to nic osobního, jen prožitek DOVOLILA si TO, ten (verbální) projev. Nebo nedávno byl u mě pár, pán chtěl partnerce dopřát potěšení. Poté, co se partnerka „dochvěla“, ptá se on: „A to je jen tím dotekem?“

V ten okamžik jsem nu řekl ano. Druhý den jsem mu napsal mail, protože jeho partnerka věděla (řekla), že ne..! 🙂 Ale přistoupit k bytosti a milovat ji obnáší DÁVÁNÍ. Zapomeňme na výkon, délku (milování nebo penisu), na orgasmus, čas, na práci, šéfa, fotbal, starosti nebo děti, autoservis…. Je to přítomnost, jemnost i divokost, něha i dynamika, POCITY i EMOCE…http://www.doteksrdce.cz.uvirt97.active24.cz/emoce-prevezmete-zodpovednost-za-sebe/

Jako lidé umíme neskutečné věci. A naši největší brzdou v milování je to, skrze co jsme se dostali na evoluční vrchol. . Mysl, její procesy a programy (zkušenosti): strachy, žárlivost, chtíč, nedůvěra, neúcta, křik, kontrola, ego… VY SAMI JSTE Ti jediní, kdo může tyto programy měnit. Z nitra a otevřeného srdce jít do akce fyzické, být přítomní TAK, aby partnerka „ZTRATILA HLAVU“.

Nedejte na to, co říkají autority jako média nebo pan Uzel (Dr. Arginmax…). Nedejte na to, co se děje MIMO Vás. „Dívejte se“ do SVÉHO nitra a vnímejte to. Sdílejte s ženami čas, situace a MILUJTE je naplno, hluboce, otevřeným srdcem. Získejte svůj KLID, VĚDOMÍ, JISTOTU a SÍLU.

Rád Vám pomůžu a provedu touto fází života. Najděte si na mém webu a rezervujte průvodcovství – https://doteksrdce2.reservio.com/ Srdečně

HONZA

Odebírejte můj newsletter

Zadejte email a buďte upozorněni pokaždé, když vyjde nový článek!

Sdílejte

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Odcházíte? Je tu eBook
ZDARMA JAKO DÁREK

Co potřebuješ, abys byl pro ženy žádaným milencem a partnerem…

  • Co bys říkal tomu, kdybys už navždy neměl obavy z žen, ale naopak jsi jim rozuměl a už navždy uměl ženy milovat…
  • Jak by se ti líbilo být středem pozornosti žen s vědomím, že pro každou můžeš být skvělým milencem a partnerem…
  • Umět si ženu nejen získat, ale i udržet a naplnit tak poslání skvělého muže…
  • Naučit se, jak na ženské tělo hrát jako na dokonalý hudební nástroj…
  • Díky svoji vášni, energii, jistotě, sebevědomí, přirozenosti a opravdovosti…

Zaregistrujte se k odběru a Ebook je Váš!