MOJE-CESTA
Share on facebook
Share on twitter
Share on google

Srdečně zdravím návštěvníky mého blogu,

který jsem založil vzápětí poté, co vznikly moje webové stránky www.doteksrdce.cz  a…

…a nic. Viděl jsem, že na internetu píše kde kdo, já sám jsem měl „tvořivou“ a chtěl psát taky. Jenže mně přišlo, že už nic nového nemůže být na internetu sděleno. Myslím tedy opravdu nového nebo originálního. A taky je to přece egoistické a nejsem ani spisovatel, vědec či odborný novinář…
Ale jsem tvořivá bytost a nedávno jsem si uvědomil podstatnou věc. Co lidi zajímá na druhých je ta jejich cesta, příběh. Ta moje během posledních asi pěti let byla také zajímavá.

Proměna myšlení

Vše začalo ještě trochu dříve. Nic dramatického, ani zásadně transformačního se nedělo. Ale zároveň jsem si všímal proměny svého myšlení, náhledu na sebe samého, práci, vztahy. Vztahy především. Jsem vztahový člověk a teprve trochu později zjišťuji, co je to vztah. Ale to předbíhám…

Smysl života

Silně to přicházelo s tím, že mně už nedávalo smysl jezdit jako obchodní zástupce (stavební produkty) po stavebninách a firmách. Když jsem s tím začínal, nepochyboval jsem o smyslu této činnosti. Ale najednou jste deset let na cestách, v autě, na benzínce, u zákazníka… Od rána do večera někde a rodinu či blízké kromě víkendu nevidíte. První signály byly ještě daleko dříve a zkrátka najednou to celé nedávalo SMYSL. Ale byl jsem v SYSTÉMU jako všichni a netušil, že to může být i jinak. Od podnikání jsem byl blízkými zrazován, hlavně jistota! Nikdy jsem s ničím neměl problém, ale tohle začalo doléhat. Přišlo rozloučení s posledním zaměstnaneckým poměrem.

Křižovatka

Nevěděl jsem, co dál. Do té doby jsem celkem profesně „rostl“ a na trhu práce byl o mě zájem. Najednou je Vám 40 let a „krize“ nejen ve stavebnictví. Dělal jsem si různé testy, jakým směrem se vydat a nic nebylo jasné, spíše naopak. Pak mne moje tři úžasné dámy (žena a dvě dcery) nasměrovaly na masérskou dráhu. Prý mám dar přirozeného a příjemného doteku.

Pochopení Matrixu

Tímto začala moje nová cesta, cesta poznání. Vždy jsem byl přirozeně sebejistý a sebevědomý muž. Díky lidem na masérském lůžku jsem ale najednou „viděl“ pod povrch… Fyzické, psychické a duševní bolesti, vztahové potíže, obavy. Jiné byly pocity a myšlenky těchto lidí a jiný život! A snad nikdo nic nechce měnit s tím, že jim to tak vlastně vyhovuje. Nechápal jsem, PROČ si lidé dobrovolně ubližují. Zjišťuji, že to, co lidem brání uskutečnit v životě změnu je STRACH. Strachy, úzkosti, bolesti, obavy, bloky, stud… To vše je obrovskou brzdou k posunu, transformaci a novým věcem. Začal jsem objevovat, co vše je možné a potřebné k posunu SEBE SAMÉHO.

Změna = Posun a Vývoj

Četba odborných článků a knih, kurzy obecné i profesní, potkávám se s lidmi z různých oborů, networkingová setkání, klienti. Hledal jsem jednoduché, univerzální principy života. A narazil mimo jiné na pojmy vědomí a nevědomí. Chtěl jsem lidem pomoci a tak vznikly moje kurzy Sebelásky. Celé se mi to propojuje a začíná dávat SMYSL. Nevědomí v podobě strachu vs. vědomý život v lásce. Nový i vracející se klienti jsou důkazem toho, co lidská bytost potřebuje…

Vědomý život

Dnes už vím a chápu, je to velmi JEDNODUCHÉ. Rodíme se – až na výjimky – jako zdravé a úžasné BYTOSTI. Jediné co potřebujeme je bezpodmínečná LÁSKA! Otevřené srdce, láska, žít a být Tady a Teď je ta CESTA. Aspoň MOJE, ano a tímto chci inspirovat druhé. Nedeformovat strachem a nekupčit, umožňovat, rozvíjet se a růst, pomáhat, milovat a přitahovat. To je MOJE CESTA k VĚDOMÉMU ŽIVOTU. DOVOLTE SI to také, sami nebo s mojí pomocí.

S láskou a úctou

Honza

Odebírejte můj newsletter

Zadejte email a buďte upozorněni pokaždé, když vyjde nový článek!

Sdílejte

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Odcházíte? Je tu eBook
ZDARMA JAKO DÁREK

Co potřebuješ, abys byl pro ženy žádaným milencem a partnerem…

  • Co bys říkal tomu, kdybys už navždy neměl obavy z žen, ale naopak jsi jim rozuměl a už navždy uměl ženy milovat…
  • Jak by se ti líbilo být středem pozornosti žen s vědomím, že pro každou můžeš být skvělým milencem a partnerem…
  • Umět si ženu nejen získat, ale i udržet a naplnit tak poslání skvělého muže…
  • Naučit se, jak na ženské tělo hrát jako na dokonalý hudební nástroj…
  • Díky svoji vášni, energii, jistotě, sebevědomí, přirozenosti a opravdovosti…

Zaregistrujte se k odběru a Ebook je Váš!