Jak-na-ženy-Muži-toto-není-návod…-906x759
Share on facebook
Share on twitter
Share on google

   Chlapi srdečně zdravím,

pokud chcete vědět, jak se přiblížit ženám, pozorně čtěte…

I já dlouho tápal, než jsem se stal více vědomým. Co to znamená, vědomý? S přirozeným SEBE-VĚDOMÍM jsem neměl nikdy potíž. Možná díky tátovi, se kterým jsem sice neměl nadstandardní vztah. Ale zároveň už dnes vím, jak moc mi dal svoji výchovou. Totiž – neshazoval za chyby, naopak posiloval mé silné stránky a správnost. A já se naučil o sobě nepochybovat.

Druhým člověkem, který mě zformoval o nepochybování je moje úžasná žena. Ta tvrdí, že se dokázala díky mě postavit na silném základu. Ale zároveň i opačně ona mě dodávala správnost, jistotu, pozitivní řešení, odvahu. A o to myslím jde, orientace pozitivního náhledu na bytost.

Ve vztahu k ženám jsem procházel nějakým vývojem. Jako snad každý z nás.

V dětství i pubertě jsem si připadal jako každý kluk. Ještě na vojně (ano, pamatuji ZVS) 🙂 jsem nevnímal rozdíly (nemyslím přirozenou jinakost). Přišlo manželství, děti, různé profese ve stavební branži. Stal jsem se obchodním zástupcem a učil se víc komunikovat i se ženami (odvaha mi nechyběla). Při hlubších tématech se jich přitom ptal, co je na mě zaujalo. Jisté rysy, charaktery se objevovaly a opakovaly.

Sympaťák, dobře se s Tebou píše, hovoří (nemám tabu, naopak široký rozhled), příjemný hlas. Objevovalo se pozitivní, pohodový, upřímný, otevřený, nic neřešíš… Jistě, zaznívalo ke mě taky snad milión otázek…

Jeden by řekl, že je to PR článek o mě. Není. Přicházelo totiž uvědomění, že to až tak není o mě, ale konkrétních hodnotách! UPŘÍMNOST, PŘIROZENOST, ODVAHA… Něco, co jsem měl za, že je samozřejmost u každého. 🙂

Být s ženou jakkoliv totiž znamená jediné – nabídnout svoje hodnoty. Jakékoliv, ale rozhodně ty VAŠE. Být autentický, přirozený, SEBE jistý, vědomý. Zároveň netlačit, nemanipulovat, nekupčit, být vnímavý, jemný a zároveň třeba vášnivý. CESTA však JE – BÝT s ženou. Napojením na její bytost totiž začnete tvořit vyvážený celek.

V přírodě nejde o nic jiného, než o harmonii. My muži víme, jaká je síla INTUICE žen. Jen je třeba, aby obě pohlaví mezi sebou nebojovaly. Což se docela často děje. A taky bych zdůraznil tu odvahu a upřímnost.

Neznamená to, že s ženou máte být 100% Vašeho času. Odevzdat se ji, být bez svého cíle či akce, nemít čas na sebe nebo se potlačovat! Na to pozor, BÝT sám sebou je základ. Nojo, jen kde vzít více času, řeknete si. Práce, koníčky, různé zařizování a další aktivity. Právě. Jde o to, co je pro Vás priorita. Ty se taky v různých fázích života proměňují.

Ale ta PODSTATA je – být s ženou co nejvíce. Nemusíte se snažit ji pochopit, porozumět, ale MILOVAT a CTÍT ji tak, jak JE! A to Vám přinese obrovské benefity. Jaké? Ty si najděte každý sám. 🙂

S úctou Honza

 

Odebírejte můj newsletter

Zadejte email a buďte upozorněni pokaždé, když vyjde nový článek!

Sdílejte

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Odcházíte? Je tu eBook
ZDARMA JAKO DÁREK

Co potřebuješ, abys byl pro ženy žádaným milencem a partnerem…

  • Co bys říkal tomu, kdybys už navždy neměl obavy z žen, ale naopak jsi jim rozuměl a už navždy uměl ženy milovat…
  • Jak by se ti líbilo být středem pozornosti žen s vědomím, že pro každou můžeš být skvělým milencem a partnerem…
  • Umět si ženu nejen získat, ale i udržet a naplnit tak poslání skvělého muže…
  • Naučit se, jak na ženské tělo hrát jako na dokonalý hudební nástroj…
  • Díky svoji vášni, energii, jistotě, sebevědomí, přirozenosti a opravdovosti…

Zaregistrujte se k odběru a Ebook je Váš!