Vaginální mapování je vědomá vnitřní doteková technika v intimní oblasti. Vede ke zcitlivění, rozpuštění bloků nebo uvolnění emocí a vzorců. Řídí si ji dle svých pocitů přijímající a technika sama nemá sexuální podtext. Přijít můžete i s podporou (partner, kamarádka).

Za vše mluví následující recenze mé spokojené klientky:

Vaginální mapování je dar, který vám dává klíč sama k sobě a jasně vám umožňuje projevit své pocity a emoce… Mohly být dříve potlačeny či zapomenuty mentálně, ale naše tělo si tento zápis stále pamatuje. Jinými slovy, milé ženy, ohleduplnost a přílišnou zdvořilost nechte pro tentokrát doma: běžte na cestu, která vám plně umožní „delegovat“ konfrontaci s vlastními pocity dle vašich potřeb a pomůže vám uvědomit si vaši královnu v sobě.

Honza jako terapeut a mapér je tam pro vás – plně přítomný, vnímavý, citlivý; se svojí typickou hřejivostí, otevřeností a empatickým přístupem vytváří skutečně bezpečný prostor pro důvěru, hloubku i sdílení; průchod emocemi i bezpodmínečné (sebe) přijetí. Ideální podmínky na to se úplně uvolnit a cítit se v absolutní pohodě.

Mapování samotné může vyvolat různé emoce a je to tak v pořádku – žádná emoce, která přijde, není špatná (a Honza je na to připraven). Na různých úrovních (mentální, fyzická aj.) se může objevit i bolest; její intenzita, délka i hloubka je však ve vašich rukou (jelikož vy jste královna vašeho božského těla a vědomě si tuto terapii řídíte) a navíc se vám dostane úžasné terapeutické podpory ji hluboce a s láskou prodýchat a tím ji léčit. Není to „rychlá a studená gynekologická prohlídka bez citu“, ale vědomá slow terapie, která vás objímá i dojímá zároveň, a kde Dotek Srdce pocítíte okamžitě.

Dopady, které vaginální mapování skýtá, mohou být ve znamení přílivu nových emocí či změny. Zacítíte je většinou již pár dní poté. Jedno se však objeví určitě – ÚLEVA na mentální i fyzické rovině, stejně jako silnější napojení na vlastní ŽENSKOU esenci. Upřímně, není snadné nalézt ta pravá slova, která by vystihovala tento magický stav těla i mysli ♥

Za sebe mohu říci, že se pro mě mapování stalo revoluční poutí, která mi přinesla více jinu do života, značně zesílila moje vnímání vlastní božské krásy (trvale), ale i vnímání barev, vůní, radost, probuzení smyslů a celkové ukotvení.

Ten pocit, kdy „se špunty povolují“, energie koluje napříč všemi směry a celé tělo vibruje, znamená jediné – stáváme se celistvější bytostí, což nám umožňuje započít novou dimenzi prožívání v našem těle i v životě. Zatím je to možná malý krok pro lidstvo, ale skutečně velký krok pro každou z nás.

Děkuji, Honzi, že jsi byl mým průvodcem na této pouti. ♥

S úctou k Tvojí jedinečnosti
T.

REZERVACE termínu na vaginální mapování