„Honzo, děkuji za skvělou masáž! Příjemné prostředí, zajímavá vůně, netradiční čaj, šikovné ruce…prostě požitek pro všechny smysly!“
Filip
Díky Honzo! Zlaté ruce …Moje problémy s mrtvěním rukou jsou pryč :o)
Eva
„Masáž u Vás je opravdu to čemu se říká plnohodnotně prožít hodinku z velice uspěchaného dne.“
Renata
Moc příjemné vytržení a uvolnění z hektického dne, vzpruha na těle i na duši. Příjemné prostory, profesionální a komplexní lidský přístup. Honza má nejen šikovné ruce, ale je také neuvěřitelně vnímavý. Má obrovský dar si získat důvěru člověka a vycítit co nejvíc potřebuje. Slastný zážitek. Děkuji!
Katka

Ohlasy zákazníků ze Slevomat.cz

Skvělá domluva, zájem o zákazníka. Možnost zarezervovat si termín elektronicky. Připomenutí rezervace den předem.
Pan Vencovský mne čekal již při vstupu do hotelu, kde se mi představil a zavedl mne na místo masáže, což považuji za velmi milé. Prostředí, kde se masáž konala bylo příjemné a celá masáž byla vysoce relaxační. Zvolila jsem klasickou relaxační masáž, kde se nejednalo pouze o záda, ale celé tělo zezadu (nohy vč. plosek, hýždě, záda, šíje), což působilo velmi harmonicky. Pan Vencovský je profesionál a návštěvu u něj vřele doporučuji.
Moc příjemná masáž v příjemném prostředí. Určitě mohu doporučit ostatním lidem, kteří o masáži uvažují.
Pan Vencovský pripravil úžasnu atmosféru a definitivne sa tešim na najbližšiu navštevu :)
Komunikacia bola prijemna a bez problemov.
Příjemná relaxace, uvolnění těla i duše.
Profesionální přístup pana maséra, výborný relax, příjemné prostředí.
Báječná masáž od úžasného člověka v příjemném prostředí!
Pan masér je příjemný a citlivý. Není důvod mít před ním jakýkoliv ostych, ale naopak se svěřit, otevřít a nechat se unášet příjemnou masáží. 150 minut uteklo jako voda. Hezké a čisté prostředí. Drobné občerstvení jako milá pozornost určitě potěší.
Dámy nebojte se toho. Bylo to super ;-)
Příjemná, odpočinková masáž. Pan Vencovský je moc milý a sympatický, prostředí krásné a uklidňující.
Výborná domluva a způsob jednání. Ve své práci je Honza skutečným profesionálem a samotnou masáž provedl velmi „poctivě“. Byla to rozhodně jedna z nejlepších masáží, které jsem měl.
Pan masér je velmi příjemný člověk, přirozeně zvídavý a komunikativní. Povídání před masáží je pohodové, jen bych doporučil trochu myšlenkově utřídit. Jde to směrem ezo, takže nečekejte teorie o masážích a podobně, jde více o přístup a vnímání masáže a doteku. Samotná masáž perfektní. Doporučuji.
Dlouho jsem tento typ masáže zvažovala a jsem ráda, že jsem se nakonec odhodlala. Masér Honza je osoba na pravém místě, empatický, citlivý a přitom naprosto profesionální. Rozhodně to to mě byl silný zážitek, z kterého budu ještě dlouho čerpat! Zaujala mě i partnerská edukační masáž, tak třeba někdy využiji.
Velmi příjemný zážitek v jinak šedivém, podzimním dni, který nemá moc co nabídnout a vy byste jej již měli nejraději za sebou. Tato relaxační masáž jej dokázala prozářit, vybarvit do hřejivě uvolněného tónu a probudit pozitivní energii v těle, o níž jste neměli ani ponětí, že tam někde uvnitř tiše dřímá. Prostředí a atmosféře se též nedalo nic vytknout – vše harmonické, přátelský laděné, prodchnuté pozitivní energií. Pokud nečekáte zcela typickou masáž, která vám má primárně ulevit od bolesti, dokážete si vychutnat kouzlo dotyku více smysly a máte otevřenou mysl, budete nadšeni min. stejně jako já – cítila jsem se jako znovuzrozená. Pan Vencovský je pozorný a vnímavý profesionál. Můžu tedy vřele doporučit, ten pocit stojí rozhodně za to :)