Byli jste s mými službami spokojeni? Přidejte i vy svou referenci, předem moc děkuji. Napsat referenci.

Vaginální mapování je dar, který vám dává klíč sama k sobě a jasně vám umožňuje projevit své pocity a emoce… Mohly být dříve potlačeny či zapomenuty mentálně, ale naše tělo si tento zápis stále pamatuje. Jinými slovy, milé ženy, ohleduplnost a přílišnou zdvořilost nechte pro tentokrát doma: běžte na cestu, která vám plně umožní „delegovat“ konfrontaci s vlastními pocity dle vašich potřeb a pomůže vám uvědomit si vaši královnu v sobě…

Candella massage Milé ženy, tato

Candella massage
Milé ženy, tato masáž je velice intenzivní, krásný a relaxační zážitek.! Doporučuji. K.V.

Katka Veselá

Velice příjemná masáž,kterou doporučuji unaveným

Velice příjemná masáž,kterou doporučuji unaveným ženám i mužům, s tímto druhem masáže jsem se nesetkala, ale byla opravdu zážitkem. Pokud se chcete mít rádi…nechte se hýčkat ….pokud chcete někoho obdarovat touto masáží….vřele doporučuji…..Bojanovská Ilona

Ilona Bojanovská

Velmi příjemná uvolňující masáž (ochutnávka doteku)

Velmi příjemná uvolňující masáž (ochutnávka doteku) v příjemném prostředí, citlivý, přátelský osobní přístup.

Jitka Jůzová

Príjemná a nevšedná skúsenosť. Super

Príjemná a nevšedná skúsenosť. Super relax. Odporúčame aj ostatným párom či jednotlivcom.

Maťa a Ondrej

Smyslný intuitivní dotek pro ženy

Smyslný intuitivní dotek pro ženy – jsem dostala od svého přítele k narozeninám. Vůbec jsem netušila o jakou jde masáž. I když název trochu napovídal, že klasická masáž to asi nebude. Prostředí bylo příjemné a Honza už od začátku na mě působil velmi sympaticky. Ale i přesto jsem byla ze začátku strašně nervózní a nedokázala se uvolnit. V hlavě jsem měla (Pokračování textu…)

Petra

Masáž od Honzy je úžasným

Masáž od Honzy je úžasným zážitkem, nikdy v životě jsem takovouto masáž nezažila a že jsem toho opravdu vyzkoušela hodně, thajská masáž, masáže v Turecku apod. Honza je citlivý, empatický a láskyplný člověk a profesionál. Jeho masáže jsou skutečně slastným pohlazením na těle, ale hlavně také na duši. Jak já říkám – čaroděj a léčitel a průvodce k cestě sebepoznání a sebeuvědomění si sebe sama. Každému mohu jen vřele doporučit!

Jindra Janů
„Honzo, děkuji za skvělou masáž! Příjemné prostředí, zajímavá vůně, netradiční čaj, šikovné ruce…prostě požitek pro všechny smysly!"
Filip
Díky Honzo! Zlaté ruce …Moje problémy s mrtvěním rukou jsou pryč :o)
Eva
„Masáž u Vás je opravdu to čemu se říká plnohodnotně prožít hodinku z velice uspěchaného dne."
Renata
Moc příjemné vytržení a uvolnění z hektického dne, vzpruha na těle i na duši. Příjemné prostory, profesionální a komplexní lidský přístup. Honza má nejen šikovné ruce, ale je také neuvěřitelně vnímavý. Má obrovský dar si získat důvěru člověka a vycítit co nejvíc potřebuje. Slastný zážitek. Děkuji!
Katka

Ohlasy zákazníků ze Slevomat.cz

Skvělá domluva, zájem o zákazníka. Možnost zarezervovat si termín elektronicky. Připomenutí rezervace den předem.
Pan Vencovský mne čekal již při vstupu do hotelu, kde se mi představil a zavedl mne na místo masáže, což považuji za velmi milé. Prostředí, kde se masáž konala bylo příjemné a celá masáž byla vysoce relaxační. Zvolila jsem klasickou relaxační masáž, kde se nejednalo pouze o záda, ale celé tělo zezadu (nohy vč. plosek, hýždě, záda, šíje), což působilo velmi harmonicky. Pan Vencovský je profesionál a návštěvu u něj vřele doporučuji.
Moc příjemná masáž v příjemném prostředí. Určitě mohu doporučit ostatním lidem, kteří o masáži uvažují.
Pan Vencovský pripravil úžasnu atmosféru a definitivne sa tešim na najbližšiu navštevu :)
Komunikacia bola prijemna a bez problemov.
Příjemná relaxace, uvolnění těla i duše.
Profesionální přístup pana maséra, výborný relax, příjemné prostředí.
Báječná masáž od úžasného člověka v příjemném prostředí!
Pan masér je příjemný a citlivý. Není důvod mít před ním jakýkoliv ostych, ale naopak se svěřit, otevřít a nechat se unášet příjemnou masáží. 150 minut uteklo jako voda. Hezké a čisté prostředí. Drobné občerstvení jako milá pozornost určitě potěší.
Dámy nebojte se toho. Bylo to super ;-)
Příjemná, odpočinková masáž. Pan Vencovský je moc milý a sympatický, prostředí krásné a uklidňující.
Výborná domluva a způsob jednání. Ve své práci je Honza skutečným profesionálem a samotnou masáž provedl velmi „poctivě“. Byla to rozhodně jedna z nejlepších masáží, které jsem měl.
Pan masér je velmi příjemný člověk, přirozeně zvídavý a komunikativní. Povídání před masáží je pohodové, jen bych doporučil trochu myšlenkově utřídit. Jde to směrem ezo, takže nečekejte teorie o masážích a podobně, jde více o přístup a vnímání masáže a doteku. Samotná masáž perfektní. Doporučuji.
Dlouho jsem tento typ masáže zvažovala a jsem ráda, že jsem se nakonec odhodlala. Masér Honza je osoba na pravém místě, empatický, citlivý a přitom naprosto profesionální. Rozhodně to to mě byl silný zážitek, z kterého budu ještě dlouho čerpat! Zaujala mě i partnerská edukační masáž, tak třeba někdy využiji.
Velmi příjemný zážitek v jinak šedivém, podzimním dni, který nemá moc co nabídnout a vy byste jej již měli nejraději za sebou. Tato relaxační masáž jej dokázala prozářit, vybarvit do hřejivě uvolněného tónu a probudit pozitivní energii v těle, o níž jste neměli ani ponětí, že tam někde uvnitř tiše dřímá. Prostředí a atmosféře se též nedalo nic vytknout - vše harmonické, přátelský laděné, prodchnuté pozitivní energií. Pokud nečekáte zcela typickou masáž, která vám má primárně ulevit od bolesti, dokážete si vychutnat kouzlo dotyku více smysly a máte otevřenou mysl, budete nadšeni min. stejně jako já - cítila jsem se jako znovuzrozená. Pan Vencovský je pozorný a vnímavý profesionál. Můžu tedy vřele doporučit, ten pocit stojí rozhodně za to :)